15 rokov tradície TEKMAR müsli tyčinek

Optimálne sladké a osviežujúce müsli tyčinky uviedla spoločnosť TEKMAR SLOVENSKO roku 2000.Pútavým sa stal jednoduchý obal, vďaka ktorému sa TEKMAR okamžite stal jednoznačným lídrom na trhu s 38% podielom predaja všetkých značiek (zdroj GFK).Ich jedinečnosťou je, že chutia každému, vždy a všade. Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť; na doplnenie energie popri športovej aktivite alebo aj ako zdravá sladká pochúťka ku káve alebo čaju.

Sú jednoduché, ako ich obal a zároveň výrazné svojou chuťou. Ich priaznivcami sú všetci bez rozdielu pohlavia a veku, ľudia v diéte i bez diéty, dospelí i deti.

Prečo to tak je? Na túto otázku vám nevieme odpovedať. Možno je to tým, že ich príbeh je jednoduchý a k ich vývoju pomohla náhoda, alebo možno za tým stojí fakt, že každý výrobok spoločnosti TEKMAR bol vytvorený s láskou. Je zaujímavé, že i po dvanástich rokoch ich existencie je stále objavovaným a úspešne predajným exportným výrobkom. V Rusku nájdete jogurtovú müsli tyčinku TEKMAR v lekárni, v Rige na letisku, v Budapešti vo fitness centre, v Taliansku v maličkej predajni pri Vatikáne, v Chorvátsku vo veľkom obchodnom centre, v Dubaji, Šanghaji a Tokiu na letisku, v Barcelone na Playa España, v Anglicku na Oxford Street, v Pekingu v maličkých obchodíkoch v centre mesta, v Maroku na rušnej tržnici a dokonca aj na diskotéke na Ibize.

Myslíme, že môžeme tvrdiť, že na Slovensku a v Čechách nájdete naše produkty takmer všade. Jogurtová tyčinka bola na výlete na Kriváni, Lomnickom štíte, v Slovenskom raji a v Špicbergoch ju diaľkový turisti mali ako základ energie. Dokonca navštívila Ameriku, Austráliu, horúcu Afriku a aj studený Island. Bola v cyklistických batohoch v Slovinsku a na Korzike, ale i v Mikulášskom balíčku v odľahlých kútoch Slovenska. Poznajú ju deti z detských ústavov, slovenskí vrcholoví športovci a olympionici, ale podporila svojou energiou aj kolieskových korčuliarov po celej Európe. Bola na pretekoch Formule 1, na Letnej olympiáde v Londýne i na európskom šampionáte vo futbale. Všade chutila a nikdy nezmenila svoju lahodnosť a eleganciu.

Jednoducho NAŠA slovenská müsli tyčinka v jogurte pre každú chvíľu a príležitosť.

Zdroj

Jozef Nitray, obchodný riaditeľ TEKMAR SLOVENSKO, s.r.o.
Back to Blog