5 dôvodov prečo konzumovať müsli tyčinky

1. Dávajú silu. Výživné obilniny, chrumkavé vločky a šťavnaté ovocie prinášajú postupne sa uvoľňujúcu energiu potrebnú pri podávaní fyzických i psychických výkonov. Sú zaujímavým doplnkom stravy športovcov, detí a všetkých aktívnych ľudí.

2. Dávajú osvieženie a výživu. Nie sú príliš sladké a nesmädí po nich. Okrem cukrov, tukov a bielkovín obsahujú i vitamíny a vlákninu z kvalitných obilnín a ovocia.

3. Zasýtia. Odborníci na zdravú výživu odporúčajú lepšie rozdelenie potravy. Miesto troch veľkých jedál 5-7 menších. Müsli tyčinky najlepšou voľbou ako zahnať hlad medzi hlavnými jedlami

4. Sú praktické. V uponáhľanej spoločnosti, sú müsli tyčinky vhodným variantom pre moderných ľudí, ktorí vyžadujú ľahko dostupné a zdravé potraviny. Používajú ich všetci, ktorí potrebujú mať po ruke trvanlivú desiatu. Pri jedení sa netopia a nelepia.

5. Sú prenosné. Müsli tyčinky sú ľahké, no bohaté na vitamíny a živiny. Vďaka týmto vlastnostiam sa hodia k akémukoľvek športu, zvlášť na vysokohorskú turistiku. Sú taktiež ideálnym snackom v práci, v škole, počas cestovaniaSpäť na Blog