Milé dámy – MYSLITE NA SEBA

Každý deň musíme zosúladiť svoj osobný, rodinný život a pracovný život a my nestíhame žiť. Byť úspešná v práci a navyše byť milujúcou matkou a manželkou je fyzicky náročné a psychicky vyčerpávajúce. Potrebujeme načerpať dostatok energie, aby sme to všetko zvládli.

Ako na to milé dámy ?

Občas buďme „sebecké“ a myslime na svoje koníčky a záľuby, pri ktorých načerpáme energiu a oddýchneme si od každodenných povinností.  Poďme si zacvičiť do  fitka, poďme na čerstvý vzduch, sadnime si s kamarátkami na kávu či pohár vínka (ak majú čas) alebo pôjdeme na kurz keramiky. Pri každej tejto aktivite vybočíme z únavného stereotypu a oddýchneme si. Vyčistíme si hlavu a zabudneme na svoje starosti a povinnosti. Budujeme si tým dobrú fyzickú  kondíciu.   Jednoducho myslime na svoje zdravie a pohodu.

Nezabudnite: Zdravé jedlo počas dňa je základ Vašej pohody

Znovu a znovu pripomíname, životný štýl je spojený predovšetkým so zdravým stravovaním. S takým, ktoré obsahuje dostatočné množstvo bielkovín, nízky obsah cukrov a tukov, primeraný obsah vlákniny, sacharidov, vitamínov a minerálnych látok. Dostatok ovocia a zeleniny, chudé mäso, zeleninové šaláty a ľahké jedlá by sme mali v našom stravovaní uprednostňovať preto, aby sme sa cítili zdravo a dobre. Ale nie vždy máme dostatok času, zdravo a pritom chutne si navariť, alebo odskočiť si na dobrý zeleninový šalát.

 salad-healthy-diet-spinach

 

Stále však  máme možnosť kúpiť si zdravý snack, musli tyčinku – ponuka je stále väčšia a väčšia. Na pultoch sa objavujú nové  Raw a funkčné tyčinky, stačí si kúpiť a zahryznúť.

Úžasná je ponuka proteínových tyčiniek, ktoré za posledné dva roky zaplnili obchody. Ale pozor nie každá je pre Vás vhodná, niektoré majú príliš veľa cukru. Pozor na glukózu, škrob a väčšinou na jednostranný pôvod bielkovín – napríklad iba mliečna. Obchody Vám ponúkajú i lepšie možnosti – napríklad Vegán Proteínových tyčiniek s nízkym glykemickým indexom.         

woman-line_obrclanok 

 Buďte opatrné a vyberajte si to najlepšie pre Vás.

Ako si vybrať tú správnu Lifestyle Musli tyčinku ?

Jednoducho,  bez kompromisov a výčitiek môžete siahnuť napríklad po Musli tyčinke bez prídavku cukru, palmového oleja a so zvýšeným obsahom proteínov od Slovenského výrobcu z Nitry – TEKMAR.  Tyčinky s jasným odkazom MUESLI WOMAN LINE sú zdravé pochúťky určené pre sebavedomé a aktívne ženy, ktoré vedia, čo od života chcú. Dodajú vášmu telu bielkoviny a energiu. Sú zdrojom vlákniny, ktorá podporuje zdravé trávenie. Obsahujú navyše kyselinu listovú, železo a vitamín D.  Tieto tri zložky sú prevenciou pred anémiou a osteoporózou – tomuto riziku je vystavená takmer každá žena. Myslite na to čo jete !

woman-line_tycinkyRodina a deti sú u nás na prvom mieste. Ale nezabúdajme  na seba, pretože spokojná žena je šťastná žena. Tak spravme všetko preto, aby sme boli spokojné samy so sebou a budeme mať obdiv, ktorý si zaslúžime – a to v každom veku.Späť na Blog