Detská Tour Petra Sagana - bicyklovanie je zábava.

Tento rok sme sa po prvý krát stali partnerom Detskej Tour Petra Sagana - úspešnej série cyklistických pretekov pre deti do 14 rokov, ktorá chodí po celom Slovensku. Toto podujatie neponúka len športový zážitok ale aj niečo naviac - divadelné predstavenie, pumtrackovú dráhu, detské edukačné ihrisko, animátorov. Ich slogan znie bicyklovanie je zábava a preto sa snažia pre deti vytvoriť príjemnú atmosféru plnú pohody aby pre deti bolo športovanie zábavou. Sme radi že aj my môžeme byť súčasťou tohto skvelého projektu a ponúknuť deťom tyčinky od TEKMARu.

dizajn bez názvu (2) 

TIP pre deti: Ako si vybrať tú správnu tyčinku a doplniť energiu pred náročnými pretekmi alebo po nich?

Pre tých, čo preferujú ovocné chute máme skvelú cereálnu tyčinku so šťavnatým želé, Juicy bar, ktorá je nielen dobrým zdrojom energie ale nakopne vás aj pred jazdou k dosiahnutiu lepších výkonov.

dtps 

Ak máte radi kombináciu orechov a medu, tekvice alebo ovocia, určite vyskúšajte tyčinky NatureLand, zdravý orechový snack, ktorým zaženiete hlad. Tyčinky majú nízky obsah sodíka a sú výborným zdrojom vlákniny a bielkovín. Kto má rád müsli tyčinky určite ocení aj našu zdravšiu verziu Müsli v jogurte bez prídavku cukru. Aj keď sú bez pridaného cukru majú príjemnú sladkú chuť  vďaka ovociu a jogurtovej poleve. Oplatí sa ochutnať.

Už je len na Vás, do ktorej sa zahryznete.
Späť na Blog