Fitness tyčinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej kabelke

Aj vy by ste chceli mať stále po ruke niečo malé, chutné a zdravé? Hoďte si do kabelky niektorú z našich TEKMAR tyčiniek. Zachránia vás, keď budete pociťovať hlad, potrebovať doplniť proteíny alebo si len tak zamaškrtiť.


Vybrali sme pre vás 3 rôzne tyčinky, ktoré rozhodne patria do vašej kabelky. Už záleží iba na vás, ktorá vám sadne najviac.

1. Proteíny vždy pri sebe

Idete z fitka a potrebujete doplniť energiu? Naše proteínové tyčinky z rady Green Line sú skvelým zdrojom bielkovín. Tyčinka s hmotnosťou 60 g obsahuje až 25 % podiel zmesi rastlinných a živočíšnych proteínov. Má nízky obsah jednoduchých sacharidov, a preto ju môžu bez problémov jesť tí, ktorí nechcú pribrať na tukových vankúšikoch. Poteší vás jej vysoký obsah vlákniny a vitamínov. Môžete si ju vychutnať v týchto príchutiach:


Nová výborná príchuť  PROTEIN BAR Banana + BCAA amino acids

PROTEIN BAR Chocolate + Join Nutrition support

PROTEIN BAR Cheesecake + Omega3 acids


IMG_2235.JPG

2. Muesli & Super Fruits bez pridaného cukru

Tak toto je kráľovná tyčiniek vyrobená presne pre ženy (ale aj keď ide o čisto ženskú záležitosť, zistili sme, že aj muži si na nej radi pochutnajú). Jej výhoda spočíva v tom, že obsahuje 0 % pridaného tuku! Áno, dámy, môžete si ju vychutnať do sýtosti. Okrem toho obsahuje taktiež železo, vitamín B9 a D, vlákninu, vitamíny a minerály.


Železo dokáže potlačiť vašu únavu a postarať sa o krásnu pokožku, vlasy i nechty.

B9-kyselina listová pozitívne ovplyvňuje nervový systém a je dôležitá pre tvorbu červených krviniek.

Vitamín D je prospešný pre kosti a zuby.

Vychutnajte si osviežujúcu limetkovú, chutnú marhuľovú, brusnicovo-malinovú alebo orieškovú príchuť.


3. Oriešky a poleva v Harmony Vitality

Ak milujete oriešky, tak snacky Harmony Vitality sú pre vás ako stvorené. Tyčinky sú podmáčané v jogurtovej a mliečnej poleve. Ak potrebujete doplniť do tela niečo sladké, niečo, čo vám dodá energiu, tak vám v kabelke nemôže chýbať práve táto tyčinka. Brusnicová a oriešková tyčinka je obohatená o vitamíny A, C a E.
Späť na Blog