Nové tyčinky TEKMAR s príchuťou banán, čierna ríbezľa a acerola. Neuveriteľne dobré!

Keďže sa neustále snažíme pre vás vyrábať tie najlepšie tyčinky, povedali sme si, že tentokrát prídeme s niečím naozaj špeciálnym. A dúfame, že sa nám to aj podarilo. Banán, čierna ríbezľa či acerola...aj také príchute na vás čakajú.

Niečo pre proteínových šialencov

Našu radu GREEN LINE už poznáte a keďže ide o jednotku medzi našimi produktmi, rozhodli sme sa ju rozšíriť o skvelú banánovú príchuť. A tak vznikla tyčinka PROTEIN BAR BANANA + BCAA amino acids. Samozrejme, nevylepšili sme iba chuť tyčinky, ale aj jej zloženie. Žltú farbu má vďaka kurkumínu, ktorý má protizápalové a protinádorové účinky a taktiež znižuje množstvo LDL cholesterolu.Tyčinka obsahuje aj BCAA aminokyseliny, ktoré si telo nevie vytvoriť samé. Je potrebné užívať ich počas zotavovacieho obdobia po cvičení. Ďalej má tyčinka nízky obsah jednoduchých sacharidov, vysoký obsah vlákniny a obsahuje komplex 10 vitamínov.


Našu proteínovú tyčinku využijú nielen športovci, ale aj ľudia, ktorí majú radi pohyb či zdravú výživu a chcú svojmu telu dopriať niečo kvalitné a chutné.

Čierne ríbezle a acerola bez pridaného cukru

Druhou novinkou je tyčinka MÜSLI IN YOUGHURT bez pridaného cukru. A pripravili sme ju pre vás hneď v dvoch príchutiach – čierne ríbezle a acerola. Prečo práve takéto príchute?

Čierna ríbezľa je zdrojom vitamínu E, B, obsahuje železo a antioxidanty.


Acerola je u nás menej známe ovocie, ale vďaka jej bohatému zloženiu sme sa rozhodli ponúknuť na trhu aj tyčinku s jej obsahom. Vyzerá skoro ako čerešňa a má vysoký obsah vitamínu C, no nachádzajú sa v nej aj vitamíny A, B1, B2 a B3. Má antioxidačné účinky, pomáha proti únave a zápalom.


Veľkým plusom tejto tyčinky je aj to, že sme do nej nepridali cukor navyše. Obsahuje iba prírodné cukry. Je bez syntetických farbív a obľúbia si ju napríklad aj vegetariáni. Jej príchuť, či už čierna ríbezľa, alebo acerola, je naozaj výnimočná. Oplatí sa ochutnať. Dodá vám energiu kedykoľvek počas dňa.

Späť na Blog