Proteínové tyčinky TEKMAR: prvotriedne nabité energiou

Nechcete pribrať na váhe, ale potrebujete svoje telo zasýtiť? Tak v tom prípade je pre vás proteínová tyčinka to pravé. Jedna tyčinka TEKMAR vám vďaka svojmu zloženiu doplní potrebné živiny. 

PROTEIN BAR CHOCOLATE + JOINT NUTRITION SUPPORTZSvdp-BccdWejGGVsBLMNwjg-CaoVo4bRt39cfPEbWtl5jlr6D4Bn7n7kxUgdCjY6dJrAChr31bJw9aIELFungqiChP9LMDdJN44bTLOD-TvndAWtxdomkcFVVzmdymgcJ3ML4Q8ckZcEdH4ig

PROTEIN BAR CHOCOLATE je proteínová tyčinka prvotriedne nabitá bielkovinami a vlákninou. Bielkoviny vám pomôžu zregenerovať organizmus napríklad po cvičení. Vláknina má predovšetkým pozitívne účinky na trávenie. Zázrak spočíva v jej zložení. Jedna tyčinka má vysoký obsah vlákniny, až 13,56 g, a to je skoro 60 % dennej dávky vlákniny, ktorú potrebujeme.

Tyčinka má nízky glykemický index. Je to vďaka tomu, že obsahuje málo jednoduchých sacharidov a veľa vlákniny.

PROTEIN BAR CHOCOLATE má zároveň perfektne vybilancovaný obsah aminokyselín. Poskytne vám optimálny obsah aminokyselín na tvorbu telovej bielkoviny. Okrem toho však obsahuje základné stavebné zložky kĺbovej chrupavky a ďalších spojivových tkanív (kostí, väzív, šliach) – glukosamín a chondroitín sulfát. Tieto zložky sú dôležité pre správnu štruktúru, pružnosť aj pohyblivosť pre naše kĺby. Pôsobia protizápalovo.

Kto si na nej môže pochutiť?

Každý, kto má chuť na zdravú dobrotu plnú energie. Je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre ľudí so zvýšenou fyzickou aktivitou, ale aj pre človeka, ktorý chce konzumovať viac proteínov, vlákniny a minerálov.

PROTEIN BAR CHEESECAKE + OMEGA 3 FATTY ACIDS

Druhým variantom je tyčinka s príchuťou cheesecake a s chia semienkami. A práve chia semienka sú jej veľkým plusom. Obsahujú totiž dôležité esenciálne omega-3 mastné kyseliny (najmä kyselinu alfa linolénovú). Okrem toho, že tieto mastné kyseliny pomáhajú predchádzať srdcovocievnym ochoreniam, vyznačujú sa protizápalovými účinkami a podporujú rozvoj mozgu. Stimulujú stupeň proteosyntézy (proces, v ktorom sa tvoria bielkoviny) u človeka a my sme ich spojili s perfektne vybilancovaným obsahom aminokyselín, čo zaručí lepšie predpoklady na tvorbu svalovej hmoty. IlKveditY5BHnjKOhYl8QpD9HCUudzoa2KzFdVZyN4E9moSJSW_zFaSj2ggnmOzTelplsZw85lekzEmPgAiLHW3nvRFR6xc1D1GQ7NETzJaVHofRijy3p2kIPIWNosZh-LMKy378lUrvZ5UWSw

Chia semienka sú taktiež zdrojom vlákniny, ktorá je dlhodobým zdrojom energie, reguluje trávenie tukov a sacharidov a viaže na seba vodu. Tak nám dáva väčší pocit nasýtenia.

PROTEIN BAR CHEESECAKE má opäť nízky glykemický index, pretože obsahuje málo jednoduchých sacharidov a veľa vlákniny.

Pre koho je vhodná?

Túto tyčinku obľubujú ľudia, ktorí prednostne konzumujú rastlinné proteíny pred živočíšnymi. No je vhodná pre každého konzumenta tak, ako aj proteínová tyčinka chocolate. Zdravá a prvotriedne nabitá proteínmi!
Späť na Blog