Skvelá voľba pre vyznávačov zdravej výživy, vegetariánov, vegánov a flexitariánov!

Aj vy si občas radi zamaškrtíte? A potom máte, klasicky, výčitky svedomia, že čo všetko ste v návale neodolateľnej chuti na sladké takmer bezmyšlienkovite pojedli? Dobrá správa je, že odteraz to tak vôbec nemusí byť!

Vašu priazeň si totiž celkom určite získa naša proteínová tyčinka Vegan Protein so 100 % rastlinnými proteínmi, ktorú sivďaka jej cennému zloženiu obľúbia nielen všetci stúpenci zdravej výživy, ale aj vegetariáni, vegáni a flexitariáni. 

Prečo je proteínová tyčinka Vegan Protein  taká skvelá?

Proteínová tyčinka Vegan Protein so 100% rastlinnými proteínmi má naozaj čo ponúknuť:

 • Kombinácia sójových, ryžových a hrachových bielkovín predstavuje 17,5% a jedna tyčinka poskytuje 5 g čistého proteínu so stráviteľnosťou 78-95%.
 • Poskytuje vysoký zdroj vlákniny – polysacharid polydextróza.
 • Polysacharid polydextróza má nízky glykemický index (GI).
 • Nízky GI môže mať za následok úbytok hmotnosti, zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie rizika srdcových ochorení (potraviny s nízkym GI sú pomaly absorbované a trávené a spôsobujú malý nárast hladiny cukru v krvi).
 • Tiež polydextróza má prebiotický účinok – to znamená, že podporuje dobré baktérie v gastrointestinálnom trakte.
 • Tyčinka obsahuje L-karnitín, ktorý pomáha získavať energiu z tukov (pomáha spaľovať tuk v tele a urýchľuje spaľovanie tukov požívaných z potravy).
 • Tyčinka obsahuje 148 mg vápnika a komplex vitamínov E, C, B1, B2, B6, B12, niacínu, biotínu, kyseliny pantoténovej a kyseliny listovej v množstve zodpovedajúcom 12-80% dennej potreby.
 • Tyčinka Vegan Protein je dobrá voľba aj pre vegetariánov, flexitariánov a vegánov,takže ak ju budete mať poruke, určite ňou ulahodíte aj svojim priateľom, ktorí dodržiavajú tento spôsob výživy a životosprávy.
 • Naše vegánske proteíny získali vegánsky certifikát VEGECERT, ktorým deklarujeme,že  Vegan Protein sú 100% vegánske.
 • vegan_color 

Keďže tyčinka Vegan Protein  má šikovné a praktické balenie, môžete si ju bez problémov zobrať do vrecka a vychutnať si ju na prechádzke, horskej turistike, alebo si ju len tak pribaliť do batohu či kabelky. Takto si ju môžete vychutnať kedykoľvek, keď budete mať chuť na niečo dobré a zdravé, alebo budete potrebovať doplniť energiu. Vybrať si môžete z troch chutí: Cappuccino, Kakaové bôby, Čokoláda a mandarínka.

Vravíte, že už viete, ktorá z nich bude vaším favoritom? Dobrá rada znie: Najlepšie urobíte, ak vyskúšate všetky tri!

   Späť na Blog