Stratenú energiu vám dobijú aj proteínové tyčinky

Viacerí z nás majú problém cez zimu načerpať energiu. Niekomu chýba slnko, inému vadí zima či smutnejšie počasie. Napísali sme preto pre vás tipy, ktoré vám pomôžu získať energiu späť.

Ako ste na tom so spánkom?

Spánok nám dodáva energiu do ďalšieho dňa. Aby ste sa ale naozaj zobudili plní energie, potrebujete mať kvalitný spánok. Pokiaľ zaspávate v napätí, s hlavou plnou myšlienok, vaše telo sa nedokáže počas noci zregenerovať správne.


Ak je toto aj váš problém, skúste tzv. vedomú relaxáciu, pri ktorej postupne uvoľňujete každú časť tela, až máte pocit, že je celé vaše telo uvoľnené a ťažké. Potom sa snažte na nič nemyslieť, vypusťte všetko z hlavy preč. Chce to tréning, ale je to výborná pomôcka, ako sa zrelaxovať pred spánkom.


Pohyb je riešenie

Život je o pohybe. Ale nielen o tom hektickom a vystresovanom, ale aj o pohybe pri športovaní, cvičení, tancovaní… Pri pravidelnom pohybe získavame vitalitu a energiu. Pohyb nám prináša aj pozitívnu energiu, a preto sa cítime šťastne.

Pitný režim

Pite každý deň aspoň 2 litre vody. Nedostatok tekutín spôsobuje únavu. Máte spomalený pulz, nižšiu koncentráciu a málo energie.


Okrem vody môžete piť aj bylinkové čaje. Napríklad taká mäta, medovka či šalvia vám doplnia stratenú energiu. Čaje čistia organizmus od toxínov a pomáhajú nám zbaviť sa viacerých zdravotných problémov. Najlepšie sú domáce sušené čaje.Proteínové tyčinky Tekmar nabité energiou

Či už ste športovec, alebo nie, tieto proteínové tyčinky dodajú energiu každému. Jedna tyčinka GRENN LINE obsahuje až 25 % podiel zmesi živočíšnych (srvátkový, mliečny a vaječný proteín) a rastlinných proteínov (sójový a ryžový proteín). Energiu vám dodá aj čokoládová poleva, v ktorej je tyčinka obalená. Ale nebojte sa, obsah jednoduchých sacharidov v tyčinke je nízky. Taktiež sa v nej nachádza až 60 % dennej spotreby vlákniny, ktorá zlepšuje trávenie.Čakajú na vás jej 3 skvelé príchute: banán, čokoláda a cheesecake. Viac sa o proteínových tyčinkách GREEN LINE dočítate v našom ďalšom článku.

Späť na Blog