Tyčinky pre mužov: počas výkonu treba zahnať hlad

Tréningy dajú telu zabrať, preto potrebujeme doplniť do tela niečo, čo nám navráti stratenú energiu. TEKMAR pre vás vyrába skvelé tyčinky, ktoré sa pri športovaní stanú vašou súčasťou.


Pravidelne si dávate tréningy a po nich nič nezjete? Robíte chybu! Túto chybu robia aj ľudia, ktorí cvičia večer a myslia si, že keď už je viacej hodín, nemôžu nič zjesť, aby nepribrali. Po každom cvičení potrebuje naše telo dodať energiu a správny športovec to vie. Doplniť by ste mali bielkoviny so sacharidmi, najlepšie do pol hodiny po tréningu. Tie aktivujú regeneračné schopnosti v organizme. Regenerácia svalov nastupuje hneď po skončení tréningu a prebieha aj počas spánku.


Ak doplníme do tela energiu po tréningu, budeme pripravení na druhý deň absolvovať ďalší. Dopĺňanie bielkovín a sacharidov má vplyv na naberanie svalovej hmoty. Nemôžeme zabúdať ani na dostatočný príjem tekutín.

sport

Proteínové tyčinky pre športovcov

Jedným riešením je doplniť potrebné látky proteínovým nápojom s prídavkom sacharidov. Druhým spôsobom, ako do tela dostať niečo bielkovinové, je dať si proteínovú tyčinku. V TEKMARE sme mysleli aj na tých, ktorí športujú pravidelne a potrebujú produkt, ktorý môžu mať vždy pri sebe. Hovoríme o proteínových tyčinkách z rady GREEN LINE.


Sú dobrým zdrojom bielkovín, pretože 60-gramová tyčinka obsahuje až 25 % podiel zmesi živočíšnych (srvátkový, mliečny a vaječný proteín) a rastlinných proteínov (sójový a ryžový proteín). Jej obsah jednoduchých sacharidov je nízky, takže je vhodná aj pre tých, ktorí nechcú kilogramy navyše. Taktiež obsahuje 60 % dennej spotreby vlákniny. Tá zlepšuje trávenie a vytvára prostredie pre dobré baktérie. Tyčinka PROTEIN BAR zasýti každého športovca a doplní mu potrebné živiny.

greenline

Máte na výber z troch príchutí, pričom každá z tyčiniek poskytuje nejaký benefit navyše:

PROTEIN BAR CHOCOLATE + Join nutrition support táto tyčinka navyše obsahuje aj glukosamín sulfát a chondroitín sulfát, ktoré zabezpečujú regeneráciu opotrebovaných chrupaviek.

PROTEIN BAR CHEESECAKE + OMEGA3 acids v tyčinke sa nachádzajú chia semienka, ktoré obsahujú esenciálne mastné kyseliny. Tie majú protizápalové účinky a podporujú kognitívne funkcie.

PROTEIN BAR BANANA + BCAA amimo acids novinka na našom trhu, ktorá si svojou príchuťou získala mnoho nadšencov. Obsahuje BCAA esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo samo nedokáže vytvoriť. Zvyšujú tvorbu telových bielkovín a znižujú ich odbúravanie v štádiu pokoja.


Nájdite si svoju obľúbenú príchuť a zažeňte ňou hlad, keď to najviac potrebujete. ;)

trening Späť na Blog