Vianočné darčeky pre športovca: Ako ho potešiť?

Máte doma športovca a rozmýšľate, aký darček by ho mohol potešiť? Pripravili sme pre vás pár užitočných tipov. Inšpirujte sa.

sBBoRnKeFxCzI-U1VzsmmmqRXdrMQOCyn8pNJO8y1c2VYdCM5BXgOQtAKAW5RRAptwWqvXx-YukvB6DcELoLd7UnUfSrpXL6DxkAneiKBQOu68V_t9NPt4pE92Sr0GWSlAZGHtEe

Vybrať darček pre športovca nie je vždy jednoduché, najmä ak neviete, čo by sa mu páčilo, čo by potreboval a tak ďalej. Máme pre vás teda niekoľko tipov, z ktorých sa vám bude určite niečo páčiť. V článku nájdete tipy od športového oblečenia až po zdravé maškrtenie.

Kvalitné športové oblečenie

Funkčná alebo aj termo bielizeň. To je darček, ktorý využije každý človek so športovou dušou. Termo bielizeň odvádza pot od pokožky preč. To znamená, že nevsiakne pot do seba ako bavlnené oblečenie. Pokožka zostane suchá a pot sa odparí preč. Už len zistiť veľkosť oblečenia a vybrať tú správnu farbu. Ak sa neviete rozhodnúť, akú farebnú kombináciu kúpiť, nechoďte do príliš výrazných farieb. Radšej zvoľte čiernu alebo nejakú neutrálnu farbu.

Športové doplnky

Ak chcete športovca potešiť nejakou maličkosťou, môžete mu kúpiť športový doplnok. Samozrejme, jeho výber sa odvíja od toho, aký druh športu robí. Poteší ho napríklad čelenka proti poteniu, nákrčník v pekných farbách, fľaša na vodu, chrániče, krémy na uvoľnenie svalov… Možností je veľa, musíte vedieť odhadnúť, čo by mohol oceniť a využiť.

Oddych s wellnessom

Ktorý športovec by si rád neoddýchol v horúcej vode a v saune? Je to najlepšia regenerácia po tréningu. Nabije sa energiou a pri tom oddychovaní spraví aj niečo pozitívne pre svoje zdravie. Sauna zlepšuje prekrvenie tela aj pokožky, dokáže uvoľniť svalové kŕče a je skvelá pre pleť. Plávanie v bazéne posilní vašu imunitu a pozitívne ovplyvňuje činnosť srdcovo-cievnej sústavy.

Tyčinky TEKMAR

Zdravé maškrtenie to je ideálna kombinácia. Z našich produktov si môžete vybrať hneď niekoľko druhov tyčiniek. Pre tých, ktorí majú radi pohyb, by sme odporučili napríklad proteínové tyčinky z rady GREEN LINE. Obsahujú kvalitnú vybilancovanú zmes bielkovín. Môžete si vybrať čokoládovú, cheesecake alebo banánovú príchuť.

WZNQ7ihr_9KfkOmod_EkDI3tQDutkFRT75rxKAXz1Ooeo4pWzq3vm-mtxCFx7YJd5wyKwKQePtLWZBRk-_py4-IhAtBGuWzGWNrEETSVKO2c81qngj22WaEYX_JmNSFNdq8D8eiM


Môže vás zaujímať aj článok PROTEÍNOVÉ TYČINKY – SUPER RECEPT PRE NAŠE TELO.

Späť na Blog